karahan.forumclan.com

AnasayfaTakvimSSSAramaKayıt OlGiriş yap
Moderatör olmak isteyen arkadaşlar; burayı tıklayarak başvurabilirsiniz.
Team Speak Ayarı İçin : tıklayınız
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
EVENT LİSTESİ
EVENT LİSTESİ için tıklayın...
RANKİNG SİSTEMİ
RANKİNG SİSTEMİ için tıklayın...
En son konular
» HanPara Almanın Basit Yolu
Cuma Haz. 24, 2011 8:56 am tarafından legolas307

» Oyunda yeniyim yardım lutfen..
Ptsi Haz. 20, 2011 10:12 pm tarafından bilginbilgin

» YENİ BAŞLIYACAĞIM YARDIM EDİN !..
Cuma Haz. 17, 2011 3:31 am tarafından 3R3N

» S.a 68 lvlyardım
Salı Şub. 01, 2011 2:32 am tarafından hylprst

» Elinizden Para Çıkmadan Hanpara Almanın Nacizane Yolu..
Perş. Kas. 18, 2010 11:56 pm tarafından jandash

» CEHENNEM ANAHTARI NE İŞE YARAR
Ptsi Ekim 18, 2010 12:00 pm tarafından Misafir

» %25Casus ALiNiR
Çarş. Ekim 13, 2010 9:47 am tarafından Misafir

» Pet Çeşitleri
Perş. Tem. 15, 2010 3:00 am tarafından UchihaMaDaRa

» İlginç Hikayeler.....!
Salı Tem. 13, 2010 1:44 am tarafından KuSi

» gül peleriniii
C.tesi Mayıs 08, 2010 12:32 am tarafından dadan54

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 134 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 10:03 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
Diego (160)

Ch0by (60)

akoz61 (58)

SiLentLegenD (55)

KuSi (37)

benhurum19 (35)

xxrızaxx (33)

wowwow96 (32)

legendking (26)

ustaninjayunus (23)

Paylaş | 

Muhteşem Ejder Kavmi Klavuzu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
SiLentLegenD
Moderator
Moderator

MesajKonu: Muhteşem Ejder Kavmi Klavuzu   Perş. Ekim 01, 2009 11:59 pm

Eevet arkadaşlar ejderlerde çok oynadım ve gerekli deneyime sahip olduğumu düşünüyorum..
İlk olarak konumuza giriş yapalım Muhteşem ejder nedir ?
Muhteşem ejder:Diğerlerine kıyasla daha ortalamadırlar. Çok uç derecede güçlü bir yanları olmayan dengeli ve oturmuş karakterlerdir. Kılıç, pala ve savaş eldiveninde uzmanlaşırlar. Kılıç ve pala daha yakın mesafe silahlarıyken savaş eldiveni Ejder Budunu üyelerinin iç güçlerini kullanrak uzun mesafelere saldırılar yapmasına olanak verir. Temsilcisi – Kılıç Ustası Kurt-Han. Duygusuz ve kurnaz olan bu adam 22 yaşında Ejder Hakanı Oda-Han’ın Baş Eğitmeni konumuna gelmiştir. Oda-Han’ın da hocası olan Usta Yel-Han’ın son öğrencisidir.(forumdan alıntıdır)
Her kavimde olduğu gibi 3 çeşit silah seçeneyimiz vardır.Bunlar ağır kılıç,Hafifi Kılıçi ve Güç topu

Ağır kılıç:
Ağır kılıç genellikle defansif bir silah çeşidir bu silah çeşidinde daha çok exp kasmak için kullanır çünkü verdiği defans skili ile yaratığın size vurşunu azaltır.Peki Ağır kılıç olduktan sonra nasıl bir yol izlenmelidr ? Ben her zaman Önce 3 lü komboyu açtıtırım ve sonra yardımcı skiller ve en son olarakta ortak skiller.Şimdi skillerimi açtık ve 30 lvl olana kadar 3 lü kombomuzu 30 yapıyoruz daha sonra 30 veya 32 lvlda 5.Kitabımızı okuyoruz.İndirgenme ile normalde var olan kombozu silip 5.skilemze yöneliyoruz.Daha sonra kombomuzu yaptık sıra geldi yardımcı skillere.(Ek olarak bn alan saldırısı ve tek vuruşu açmam ilk lvlarda neden diye sorarsanız çünkü bizden güçlü olan yaratıkları keseceğimiz için gerek % 1 bazı yerlerde % 2 gelicek ve toplu gelen slotlara gerek kalmıycak)2.olarak defans veren skillimizi açtık.Ve bütün yardımcı skilelrimizi açtık her şey tamam oldu sıra geldi ortak skilleri açıcaz.Onlarıda açtıktan sonra bi 50-55 lvl olmuş oluyoruz.Peki ne yapıyoruz ? tabiki görevleri..Görevleri yaptık her şey bitti ve görevleri yapınca 65 olmuşuzdur.veya 60 kasmak. stat dağıtımını söylememişim hemen söyliyim benim tavsiyem 3 GÜÇ 2 ZİNDELİK 1 USTALIK VE HER 5 LVLDA BİR RUH ruhumuz 30 olunca veya 25 olunca bırakın

Ağır kılıç için kasılma yerleri:Defansımız yüksek olduğundan yüksek lvl yaratıkları az bir pot harcıyarak kesebiliriz.

1-5 lvl:Goblinler
5-10 lvl:Rahip
10-20 arası sürülmüşler veya asker goblinler
20-30 arası kum adamlar
30-45 arası ölü han freakshow
45-55 arası yel cellat( Biraz ağır gelebilir ama 46-47 den sonra hızlı kasılırsınız)
55-75 arası yasaklı koruma lideri

eğer yasaklı koruma liderlerinden sıklırsanız hayalet kalesinde 2.bir mağra var orda tutsaklar var orada kasabilrisniz çünkü 75 olduktan sonra 90 lvl a kdar yasaklı koruma kesmek lazım

Bir ağır kılıç Nasıl para kazanır:
Bir ağır kılıcın pek çok para kazanma yolu vardır ilk olarak savaşlar.Bu karakol saşvaları para kaynağı olarak yeterlidir.Ama diyeceksniz ejderler her savaşı kazanmıyor ki.. Ozaman ikinci para kazanma yoluna geçicez.Düşürdüümüz nadir olan haifi palaları satıcaz.İsterseniz eritmede satabilrisniz fakat öncelik silah olduğundan kılıcımıza yeterli eritmeyi bastıktan sonra artan erimtelri satabiliriz.

Bir ağır Kılıç için hangi item hangi pet ve ahngi pelerin uygundur:
İtem:İtem olarak söylediğim gibi sağlamlığı yüksek naidr bir ağır kılıç ile çok rahat exp artışı sağlarsınız
Pet:Pet olarak defansımız olduğundan dolayı Ruh veren yada atak veren petleri tercih edebilirz
Pelerin:Ruh düşüşü miktarı veya her dövüş sanatını +1 arttıran pelerinler ağır kılıç için uygundur

Hafif Kılıç: Hafif kılıç atağı yüksek olan yetenektir.Genellikle exp ve vs'de iyi olmak için kullanılır.vs ciler için vaz geçilmez bir yeteneklerden birdir.Hafif kılıç oynamak için karakterinizin sağlam olması lazım.Nasıl mı ? Ağır kılıçta olan defans skilimiz yok fakat onun yerine atak sklimiz var.Bu yüzden silahımzı % 50- %60 yaptıktan sorna zıhrımıza yoğunlaşmamaız lazmıdır.Çünkü yaratık keserken güçlü vurusunuz ama yaratık size krtik veya seri bir şekilde vruudğunda sizin gücnüz ona yetmez.Bu yüzden zrıhmızı % 30 veya % 40 ideal bir sağlamlıktır.Hafif kılıç stat şöyle olmalı 4 GÜÇ 3 zindelik 2 ustalık güce fazla verirsek hem vs de hemde yaratıklara daha güçlü vuruz hafif kılıçta ıskalama şansı yüksek bir kılıç çeşidir bunu diğer bir sebebide yaratığın defansı ve sizinle yaratık rasındaki lvl farkından doalyı ıskalarsınız.O yüzdeen ıskalamamk için güce yoğunlaşıyoruz.hafif kılıç ağır kılıç gibi yerlerde kasılabilir.Yetenek sıralamasıl oarlakta ilk önce sıradan 3 lü kombo yardımcı beceriler ve ortak beceriler.30 lvl oluncada 5.hafif kılıç skilimizi açıyoruz.

Hafifi kılıç para kazanma yöntemleri:
İlk olarak her şeyimizi sağlamlaştırdık ve sağlam bir karatere sahip olduk fakat oda ne paramız bitti ? O zaman ilk olarak düşürdüğümüz ağır kılıç veya güç toplarını satıyoruz(nadir olanlar)Needen nadir olanlar çünkü nadir olanlar daha çok para eder.Ayrıca düşürdüğümüz selestin veya amazon taşları ilede hafif bir katkı sağlayabilrinsiz.Özellikle savaşlarda güçlü olacağımız için adam keserken genlde ifirit tapınağı düşebilir bunları ya pazar olup 350 k dan yada direk markete 333 k dan satabiliryoruz ve bütçemizde katkı sağlamış oluyoruz.Ayrıcada maymun cüzdan gibi itemlerden de para yapabilriz örnek olarak bazı görevleride maymun cüzdan verir.

Hafif kılıç için Uygun İtem,Pelerin ve Pet:

İtem:İtem olarak zırhımıza ve silahımıza yoğun ilgi göstermeleiyz onları tamamladıktan sonra eldiven ve botumuzada eritme basabilirz.
PeT:Ben hafif kılıç için en uygun pet sağlık veren veya defans veren petlerdir.
Pelerin:%40 ruh düşümü veya tüm skillerin +1 arrtıtırlmasıdır

Güç Topu:Genellikle Kasmak için en ideal yeteneklerden biridir çünkü uzaktan güçlü vurur ve yaratık size gelene kadar ölür Smile Stat dağılımı olarak 3 güç 2 zindelik ve her 5 lvlda bir ruh veren ustalığa gerek yok çnkü defansa gerek yoktur.Bu yüzden sadece silağımıza yöneleip her lvl ataladığımda lvlımza en yakın zırhı giymektir.Güç topundada yukarda anlattığım gibi aynı şekilde sıralarnsaız daha hızlı kasabilirnisz.

Güç topu para kazanma yöntemleriEn çok para kazanacağımız char bu chardır çünkü sadece silahmızı yönelceğimşiz için artan eritmeleri satıp bolca para kazanabilriz.Bir diğer hususda naidr olan ağır ve hafif kılıçlarımızı satarakta para kazana bilriz

Güç Topu için Uygun İtem,Pelerin ve Pet:[/color]
İtem:İtem olarak silahımıza yoğun ilgi göstermeleiyz
PeT:Ben güç topu için en uygun pet sağlık veren veya ruh veren petlerdir.
Pelerin:%40 ruh düşümü veya tüm skillerin +1 arrtıtırlmasıdır

İyi Oyunlar...

Alıntıdır

Muhteşem Ejder Kavmi Klavuzu
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yaşanmış Türkü Hikayeleri ( Tek konu) .Burda Paylaşınız.