karahan.forumclan.com

AnasayfaTakvimSSSAramaKayıt OlGiriş yap
Moderatör olmak isteyen arkadaşlar; burayı tıklayarak başvurabilirsiniz.
Team Speak Ayarı İçin : tıklayınız
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
EVENT LİSTESİ
EVENT LİSTESİ için tıklayın...
RANKİNG SİSTEMİ
RANKİNG SİSTEMİ için tıklayın...
En son konular
» HanPara Almanın Basit Yolu
Cuma Haz. 24, 2011 8:56 am tarafından legolas307

» Oyunda yeniyim yardım lutfen..
Ptsi Haz. 20, 2011 10:12 pm tarafından bilginbilgin

» YENİ BAŞLIYACAĞIM YARDIM EDİN !..
Cuma Haz. 17, 2011 3:31 am tarafından 3R3N

» S.a 68 lvlyardım
Salı Şub. 01, 2011 2:32 am tarafından hylprst

» Elinizden Para Çıkmadan Hanpara Almanın Nacizane Yolu..
Perş. Kas. 18, 2010 11:56 pm tarafından jandash

» CEHENNEM ANAHTARI NE İŞE YARAR
Ptsi Ekim 18, 2010 12:00 pm tarafından Misafir

» %25Casus ALiNiR
Çarş. Ekim 13, 2010 9:47 am tarafından Misafir

» Pet Çeşitleri
Perş. Tem. 15, 2010 3:00 am tarafından UchihaMaDaRa

» İlginç Hikayeler.....!
Salı Tem. 13, 2010 1:44 am tarafından KuSi

» gül peleriniii
C.tesi Mayıs 08, 2010 12:32 am tarafından dadan54

Kimler hatta?
Toplam 0 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 134 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 10:03 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
Diego (160)

Ch0by (60)

akoz61 (58)

SiLentLegenD (55)

KuSi (37)

benhurum19 (35)

xxrızaxx (33)

wowwow96 (32)

legendking (26)

ustaninjayunus (23)

Paylaş | 

İtem Birleştirme ve Yükseltme

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Ch0by
Moderator
Moderator

Yönetici
 :

MesajKonu: İtem Birleştirme ve Yükseltme   C.tesi Ekim 31, 2009 6:24 pm

Merhaba Arkadaşlar Oyunda Bir Çok Arkadaşım Selestin Taşı ve Amazon Taşının Ne İşe Yaradığı Bilmiyor... Bu nedenle Sizlere Bu Taşların ne amaçla Kullanıldığını Açıklıcam...

Açıklama: Selestin ve Amazon taşı Elinizde bulunan Seçkin ve Nadir İtemlerin levelini yükseltiyo... Nasıl Yapıldığı Buyrun Beraber İnceliyelim...

Örnek:Arkadaşlar ben kendi elimde bulunan %48 sağlamlaştırılmış Level 75 Alacakaranlik İnce Bıçağını Level 85 Yapılmasını Göstericem...

1.Önce Kullanıcağınız Nadir yada Şeçkin İtemi en az %12 oranında demirciden sağlamlaştırın. Bunun için Eritme: Çakmak Taşı (%3), Kömür (%6), Demir (%9)i Altın (%12), Platin (%15) Kullanarak Yapabilirsiniz... Ben Kullandığım Level 75 Alacakaranlık İnce Bıçağını %48 Oranına Çıkardım...

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 170KB.

2.En Az %12 oranında sağlamlaştırdığınız nadir veya şeçkin itemi çantanıza alın ... (Benim %48 sağlamlaştırılmış Alacakaranlık İnce Bıçağım..)

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 166KB.

3.En Az %12 Oranında sağlamlaştırdığınız nadir veya seçkin item ile ayni level ve cins olan başka bir item bulup çantanıza alın.. Burada dikkat edilecek olan husus yeni alınan item sağlamlaştırılmamış olmalıdır... (Benim 75 level Alacakaranlık İnce Bıçağın Sağlamlaştırılmamış olan Level 75 Alacakaramlik Bıçağı)

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 166KB.

4. Demirci Bumin ni Seçin ve Ordan Birleştir Menüsüne Girin....

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 167KB.

5.Birleştir Menüsünde 2 Ayrı Yer Vardır... Malzeme ve Ekipman...

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 180KB.

6.En az %12 oranında Sağlamlaştırdığız Nadir veya Seçkin İtemi Ekipman Bölümüne Koyunuz... (Benim 75 Level %48 oranında Sağlaştırdığım Alacakaranlık İnce Bıçağım...)

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 178KB.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 180KB.

7.Sonra Diğer İtemle Ayni level ve cinste olan ancak sağlaştırılmamıl olan İtemi Malzame Bölümüne Koyun.. (Benim 75Level Sağlamlaştırılmamış olan Alacakaranlik İnce Bıçağım...)

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 175KB.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 175KB.

8. Bu aşamada Çantanızda Demirci Bumin İsteği Para Omalidir ve Birleştir Butonu Tiklanir... (Benden istenilen para 1.000.000 gümüş sikke) Bu aşamada Başarısız olma şansı vardir... Başarısız olur ise verdiğiniz para yanar... İtemler aynen kalır...

9. Eğer birleştirme başarı olur ise yeni item çantanıza düşer... (Benim %48 sağlaştırılmış 75 level alacakaranlik ince bıçağım ile sağlamlaştırılmamış alacakaranlık ince bıçağımın birleşmiş versiyonu...)

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 170KB.

10.Bu bölümler Amazon taşını Kapsar... Amazon taşı direk oalrak kullanilabilir ancak başarı şansını arttırmak için selestin taşı kullanılması dahi uygundur... Eğer elinizde 2 tane amazon taşı var ise bunlarda selestin taşı elde edilebilir... Nasıl mı işte bole... Çantanız da 2 tane amazon taşı olsun...

11.Demirci Buminden Geliştir Menüsünü seçin....

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 160KB.

12. Karşınıza 5 sayfalık bir menu gelir.. Üst tarafta 1/5 yazar...

13.Üst taraftaki yerden 2 sayfa ya geçin.. 2/5 yazsın...

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 171KB.

14.Çantanızdaki 2 amazon taşını resimdeki gibi koyun ve üret butonuna basın... Burada birlesştirme için herhangi bir ücret alınmaz. Başarısızlık sansı var yada yo kemin deilim daha hic basarısız olmadim

15. Çantanıza Selestin taşı olarak düşmüştür... Artık 1 selestin taşımız ve birleştirilmiş, en az %12 oranında sağlamlaştırılmış nadir yada seçkin bir itemımız var... Şimdi sıra geldi item yükseltmeye..

16.dilenci Homarın yanına gidin... 8379-17873 koordinatında güney kapısının hemen sağında....

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 160KB.

17.Dilenci homardan yükselt menüsünü seçin...

18.Karşınıza gene Malzeme ve Ekipman yazan bir pencere çıkacak...

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 185KB.

19.Birleştirilmiş, en az %12 oranında sağlamlaştırılmış nadir yada seçkin itemınızı ekipman bölümüne (Benim %48 oranında sağlamlaştırılmış ve birleştirilmiş level 75 alacakaranlık ince bıçağım...)i selestin taşını ise malzeme bölümüne koyun... Burada homar sizden yükseltme için gümüş sikke istiyecektir. Bu ücretinde çantanızda olamsi lazım... Daha Sonra yükselt butonuna basın.. Burada başarısız olma ihtimali vardır... Eğer başarısız olunursa selestin taşı ve istenen ücret yanar, İtema her hangi bir zarar gelmez...

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 181KB.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 183KB.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 184KB.

20. Su anda itemınızı leveli yükselmiş olacaktır. Ancak %12 oranında sağlamlaştırma silinir ve birleştirme özelliği yok olur....(Benim 75 level %48 oranında sağlamlaştırdığım alacakaranlık ince bıçağım olur, 85 level %36 oranında sağlamlaştırılmış alacakaranlık ince bıçak)

NOT: Arkadaşlar 19. madde de gördüğünüz resimlerde malum benim param itemi basmak için yetersizdi... Ayrıca henuz daha level 83 tum bu nedenle ben level 85 yukseltmesini basmadim ancak 2 level sonra basıcam ona zemin hazırladim.. Bu nedenle sonuç resmini koyamadım.. Ancak basar basmaz sonuç resmini eklicem.....
Diego
Yönetici
Yönetici

Yönetici
 :

MesajKonu: Geri: İtem Birleştirme ve Yükseltme   Paz Kas. 01, 2009 3:43 am

Paylaşım için Teşekkürler. Genel Yardıma Taşındı.

http://karahan.forumclan.com
xxrızaxx

MesajKonu: Geri: İtem Birleştirme ve Yükseltme   Cuma Ara. 04, 2009 4:53 am

Çok güzel anlatmış.Yani bana %siz ejder kaplumbağa palası lazım.Teşekkürler.
Sponsored content

MesajKonu: Geri: İtem Birleştirme ve Yükseltme   

İtem Birleştirme ve Yükseltme
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası